REKONSTRUKCE KOUPELNY V PLZNI: obkladači v Plzni provedou kompletní rekonstrukci koupelny v Plzni i v okolí Plzně.
REKONSTRUKCE KOUPELNY V PLZNI: obkladači v Plzni provedou kompletní rekonstrukci koupelny v Plzni i v okolí Plzně. Obložení vany a umyvadla.
REKONSTRUKCE KOUPELEN V PLZNI: obkladači v Plzni provedou kompletní rekonstrukce koupelen v Plzni i v okolí Plzně. Obložení van a umyvadel a toalet.
REKONSTRUKCE KOUPELEN V PLZNI: kompletní rekonstrukce koupelny v Plzni Obložení van a umyvadel, toalet a sprchových koutů.
REKONSTRUKCE KOUPELEN V PLZNI: Obložení van a umyvadel, toalet a sprchových koutů.
Zabudování a obložení vany v koupelně
Obložení vany a umyvadla
Obložení van a umyvadel a toalet
Obložení umyvadel a sprchových koutů.
Rekonstrukce koupelny na klíč v Plzni

REKONSTRUKCE KOUPELNY V PLZNI:

obkladači v Plzni provedou kompletní rekonstrukci koupelny v Plzni i v okolí Plzně

 • REKONSTRUKCE KOUPELNY V PLZNI na klíč Vám provedou OBKLADAČI PLZEŇ
 • Školený kolektiv odborníků na kompletní rekonstrukce koupelen
 • NAVRHNEME VAŠI NOVOU KOUPELNU

REKONSTRUKCE KOUPELNY Plzeň: obkladači v Plzni provedou kompletní rekonstrukci koupelny v Plzni i v okolí Plzně

 • Provádíme kompletní rekonstrukce koupelen od návrhů, bouracích a zednických prací, včetně instalatérských instalací a elektrorozvodů od kvalifikovaných elektrikářů.

REKONSTRUKCE KOUPELNY: Kompletní rekonstrukce koupelny v Plzni. Obložení van a umyvadel, sprcových koutů, stěn a podlah koupelen. <

 • REKONSTRUKCE KOUPELNY: Kompletní rekonstrukce koupelny v Plzni. Obložení van a umyvadel, sprcových koutů, stěn a podlah koupelen.

REKONSTRUKCE KOUPELNY: Kompletní rekonstrukce koupelny v Plzni. Obložení van a umyvadel, sprcových koutů, stěn a podlah koupelen.

 • REKONSTRUKCI KOUPELNY provedou OBKLADAČI v Plzni takzvaně na klíč od demoličních bouracích prací, instalací vodovodních, topenářských i elektro rozvodů. Osazení spotřebičů. Osazení sanitárního zařízení, zhotovení kompletních obkladů podlah a stěn. Vše po finální předání hotových koupelen dle přání našich zákazníků. Vše perfektně, čistě, za dobrou cenu a na čas.

REKONSTRUKCE KOUPELNY: Kompletní rekonstrukce koupelny v Plzni. Obložení van a umyvadel, sprcových koutů, stěn a podlah koupelen.

 • OBKLADAČI Plzeň
 • Jsme firma zabývající se montáží obkladů a dlažeb po celé České Republice. Provádíme interiérové, exteriérové. bytová jádra, koupelny na klíč, školy, nemocnice, průmyslové haly, terasy, developerské společnosti, bazény, autosalony, reprezentativní haly, kanceláře. Obklady a dlažby, obkladači Plzeň provádí veškeré obklady koupelen, obklady kuchyní,rekonstrukce koupelny plzeň, obklady záchodů, pokládáme dlažby bytové i venkovní, položíme keramické obklady. Obkladačské práce provádíme nejen v Plzni. Provozujeme půjčovnu nářadí pro obkladače. Naše obkladačská činnost je zaměřena na Plzeň, okolí Plzně, nebo třeba i Prahu. Každý náš obkladač je profesionál. Provádíme interiérové obklady, exteriérové dlažby i obklady. Obložení bytových jader, rekonstrukce koupelen, koupelny na klíč, obkladačské práce pro školy, rekonstrukce obkladů v nemocnicích, průmyslových halách, řešíme povrchy teras, obklady bazénů, povrchy podlah v autosalonech, reprezentativní halách i podlahy pro kanceláře. Montáž velkoformátových dlažeb i obkladů do jakéhokoliv rozměru. Působíme po celé ČR. Naším motem,je spokojený zákazník, vysoká kvalita práce. Odborné poradenství. Působíme 14 let na trhu,máme letité zkušenosti z domova i zahraničí. Jsme výhradně řemeslníci české národnosti. Zajišťujeme na přání a domluvě stavební materiál (keramiku, chemii). Tým profesionálních obkladačů je pravidelně proškolován na nové pracovní postupy,technologie, materiály. Velkoformátové dlažby pokládáme na vyrovnávací systém klip kop RAIMONDI

 • Po telefonické dohodě a vyplnění objednávky vám připravíme vše potřebné k provedení rekonstrukce Vaší vaší koupelny na klíč.

KONTAKTNÍ INFORMACE - provozovna v Plzni
 • OBKLADAČI PLZEŇ WB s.r.o.
 • Ke cvičišti 553, 332 09 Štěnovice
 • IČO 07776322
 • Lukáš Vyskočil tel:777 305 444
 • Josef Bartoš tel: 775 228 008
 • obkladaciplzen@seznam.cz
obkladači Plzeň

OBKLADAČI PLZEŇ WB s.r.o.
Ke cvičišti 553, 332 09 Štěnovice
IČO 07776322
Lukáš Vyskočil tel:777 305 444
Josef Bartoš tel: 775 228 008
obkladaciplzen@seznam.cz

Home Rekonstrukce koupelny Velkoformátové obklady a dlažby Pronájem nářadí Fotogalerie Kontakt

NAŠI DODAVATELÉ: Keramika Soukup Koupelny SIKO Pro ceram DEKTRADE IZOMAT NAŠI PARTNEŘI: Dřevostavby Juha SECURIS - ostraha Atelier Kostnar

Facebook" Google+ Youtube Twitter Pinterest

Copyright©2015   -   ALFA - OMEGA servis & WFB Media   -   All rights reserved